Sporta derības iesācējiem: kas būtu jāzina, pirms uzsākat savas gaitas totalizatorā

Sporta derības iesācējiem nav noteikti nav kaut kas pavisam viegls. Protams, ka kazino pasaulē ir arī daudz sarežģītākas nodarbes, bet arī šajā ir jābūt zināmam zināšanu kopumam, ko lietot, kad liekat savu likmi. Ja arī Jūs šajā pasaulē esat jaunpienācējs, un nezināt, kur sākt, tad tas ir pilnīgi normāli. Ja Jūs vēlaties iekļūt sporta derību pasaulē, ir dažas lietas, kas Jums jāzina. Lai gan nekas neaizvieto pieredzi, ir dažas lietas, kas var palīdzēt izvairīties no būtiskām kļūdām. Šeit ir pāris padomi par sporta derībām, kas ir domāti iesācējiem.

Sāksim ar to, ka nekādā gadījumā nevajadzētu veikt derības „uz dullo” un Jums ir jāzina sava motivācija. Uzdosim jautājumu: kāpēc Jūs vispār pievērsāties sporta totalizatoriem? „Lai pelnītu naudu” ir pilnīgi pieņemama atbilde, bet jāsaprot, ka šāds iznākums ne vienmēr un ne visiem būs sasniedzams. Vai Jūs izvēlējāties šo nodarbi tāpēc, ka Jums patīk sports? Ja tā, tad Jums ir labas izredzes uzvarēt. Ja Jums ir īpašs sporta veids, piemēram, hokejs vai futbols, kuram sekojat līdzi, tad pirmās likmes būtu jāliek uz kādu notikumu šī sporta veida ietveros. Sporta derībām iesācējiem vajadzētu notikt ar kaut ko, ko viņi pārzina. Tādā veidā jūs varat izmantot savas zināšanas par sportu, lai iegūtu pārākumu un pieņemtu pamatotus lēmumus par to, vai likt uz noteiktu komandu, ņemot vērā to, ko Jūs zināt par viņu sniegumu. Šādi rīkojoties ir daudz vieglāk uzturēt.

Kad esat gatavs likt savu pirmo likmi, iepazīstieties ar likmju formātiem. Ja komandai ir lielākas izredzes uzvarēt, Jūs saņemsiet mazāk naudas, ja liksiet uz viņiem. Ja viņiem ir mazāka iespēja uzvarēt, Jūs saņemsiet vairāk. Šis viss ir pavisam vienkārši, bet Jums ir jāzina arī trīs izredžu formāti, kas parasti ir sporta derībās. Pirmais veids ir naudas līmeņa varbūtība, kura atspoguļo pozitīvu vai negatīvu vērtību. Pozitīvais skaitlis norāda, cik daudz Jūs laimētu, ja derētu 100 eiro, bet negatīvs skaitlis parāda, cik daudz Jums ir nepieciešams likt, lai iegūtu 100 eiro. Decimālais izredžu koeficents parāda, cik daudz Jūs saņemat atpakaļ par jebkādām likmēm, kas ir veiktas dažādās valūtās. Frakciju koeficienti ir mazāk izplatīti, ņemot vērā digitālo laikmetu, bet, vienkāršojot, varam teikt, ka tie parādīs, cik daudz vienību Jūs piešķirat savai likmei. Kad esat iepazinies ar Jūsu reģionā izmantotajiem formātiem, būs daudz vieglāk izdarīt likmes.

Jāsaprot, ka dažreiz mazāk var būt labāk. Totalizatori iesācējiem noteikti nav kaut kas vienkāršs, un ir viegli domāt, ka, jo vairāk likmju liekat, jo lielāka iespēja, ka Jums paveiksies un gūsiet uzvaras. Diemžēl daudziem spēlētājiem tā nenotiek. Daudzi cilvēki, kas gūst panākumus, liek likmes tikai uz vienu spēli dienā. Tas ir tāpēc, ka viņi rūpīgi analizē situāciju, lai noskaidrotu, kurā spēle viņiem ir vislielākā iespēja uzvarēt. Ja esat iesācējs, mazāk = vairāk noteikums ir vēl svarīgāks, jo Jums vēl nav pieredzes. Jums būs mazāk priekšrocību nekā cilvēkiem, kas to dara jau kādu laiku un ir pieredzējuši. Ja Jūs plānojat sākt sporta derību gaitas, sāciet ar mazu summu un skaitu likmju. Lieciet likmes tikai uz spēlēm, kurās, Jūsuprāt, ir lielākas iespējas uzvarēt. Kad Jūs vairāk pieredzes, varēsiet darīt vairāk, tomēr tas prasa laiku. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.