Sporta likmes Latvija

Totalizātori un sporta likmes Latvijā

Interneta reklāmas sadaļas piedāvā pārpilnības ragu ar azartspēlēm. Lieliski bonusi, iespējas vinnēt un piepildīt sapņus. Totalizators ir viens no tiem. Bet kas ir totalizators?

Neatkarīgi no spēles veida tās princips balstās uz visiem pazīstamo loteriju: Totalizators ir vieta, kurā izvēlētā azartspēlē, tiek izvirzīta prognoze, un iemaksāta likme. Veiksmīgas prognozes gadījumā likme tiek aprēķināta un izmaksāta, pēc totalizatora spēles noteikumiem. Tā ir standarta kārtība, kura attiecas arī uz Latvijas azartspēļu pasauli, jo totalizators Latvija ir tikpat populāra nodarbe, kā ārzemēs. Kad runa ir par tradicionālajiem totalizatora veidiem – balstītas uz sporta un zirgu sacīkšu rezultātiem, spēlētājiem ir iespēja paļauties ne tikai uz savu veiksmi, bet arī uz priekšzināšanām par to, uz kā tiek balstīta likme, un tostarp apkopotā vinnestu un rezultātu statistika par izraudzīto potenciālo uzvarētāju.

Tas, kas ir totalizators jums, būs atkarīgs no nostājas un mērķa. Labi pavadīt laiku un saņemt par to patīkamus bonusus, vai arī uzskatīt to kā biznesa darījumu, nopietni, ieguldot tajā laiku un naudu.

Kā strādā totalizātors?

Saistībā ar totalizatorā notiekošo, var sadalīt trīs daļās.

  • Pamata spēle, kurā piedalās jūsu potenciālais uzvarētājs, piemēram, sportā jūsu izvēlētā komanda.
  • Matemātika, kurā tiek veikti, ar likmi saistīti, aprēķini.
  • Totalizators, kurā tiek izspēlēta šī likme.

Ir noderīgi izpētīt, kādi totalizators padomi ir attiecībā uz otro daļu jeb matemātiku. Totalizatorā ir trīs likmju veikšanas sistēmas jeb bukmeikeru koeficienti. Koeficients tiek izstrādāts, lai noteiktu varbūtību, ar kādu attiecību jūsu potenciālajam uzvarētājam ir iespēja vinnēt. Vinnesta summa tiek aprēķināta, reizinot likmi ar šo koeficientu. Eiropiešu, Amerikāņu un Angļu koeficients – šīs sistēmas ir atzītas par visprecīzākajām.

Laimesta formula

Vispopulārākā no tām ir Eiropiešu jeb decimālais koeficients. Likme tiek reizināta ar decimālo koeficienta skaitli, kuru piedāvā bukmeikers. No summas, atņemot jūsu likto likmi, jūs aprēķināt neto (tīrā peļņa). Tāpat jūs varat aprēķināt varbūtību procentos, izmantojot bukmeikera koeficientu, ar varbūtības formulu. Varbūtība% = (1 / koeficients) x 100%. To lieto gandrīz katrs totalizators Latvija.

Amerikāņu sistēma ir komplicētākā savā pierakstā. Ciparu indeksu šeit apzīmē ar + un – zīmi, ar kurām bukmeikeri atzīmē potenciālo uzvarētāju kā favorītu. Amerikāņu aprēķināšanas sistēma ir attiecīgi ar negatīvu un pozitīvu koeficientu. Veicot derības ar pozitīvu (+) koeficientu, tas korespondē uz tīro peļņu, kuru jums ir iespēja iegūt ar 100 naudas vienību likmi. Veicot derības ar negatīvu (-) koeficientu, tas korespondē uz likmes summu, ar kuru jums ir jāder, lai iegūtu tīru peļņu ar 100 naudas vienībām.

Angļu jeb daļskaitļu koeficients, kuru atzīmē ar / iedaļu, piemēram 20/3. Pirmais skaitlis norāda uz laimesta summu, bet otrs likmes summu. Liekot 3 EUR likmi, vinnesta gadījumā, jūs iegūsiet 20 EUR. Pārveidojot daļskaitļa koeficientu varbūtības formulā, tas izskatīsies šādi: Varbūtība% = (Saucējs/ (Skaitītājs + Saucējs)) x 100%. Pēc dotā piemēra, tas būs (3/ (20 + 3)) x 100%

Totalizātors – padomi

Ņemot vērā, ka totalizatori pamatā sastāv no veiksmes un līdz ar to, varbūtības, ir vērts noteikt sev robežas un pārdomāti izvēlēties limitu azartspēļu budžetam. Totalizators padomi, saistībā ar atbildīgu spēlēšanu ir universāli visām azartspēlēm. Ir svarīgi ieņemt mierīgu pozīciju, sevi centrēt, domājot par pašreizējo momentu, nevis ļaut ikdienas un dzīves bažām vadīt kāri pēc vinnesta. Tas jums palīdzēs fokusēties un ieklausīties savā intuīcijā par to, ar kādu likmi ir prātīgi sākt, kad ir īstais laiks palielināt likmi, un vai vērts turpināt spēlēt. Jo kas ir totalizators, ja ne veids kā izklaidēties, neatkarīgi no iznākuma. Pieņemiet to, ka iespēja zaudēt pastāv un tas jums ļaus vieglāk pārvaldīt savas emocijas, nevis ļaut tām pārvaldīt jūs.

Tomēr, vinnesta gadījumā, kas ir vēlams rezultāts, nepaļauties impulsam turpināt spēlēt, kas bieži vien piemeklē cilvēkus. Viena no visvienkāršākajām metodēm, pie kurām pieturas pieredzējuši, un pat profesionāli spēlētāji, ir doties spēlē ar iepriekš noteiktu limitu un beigt spēli, līdz ar apmierinoša vinnesta summas iegūšanu.

Saistībā ar matemātiku nelieciet likmes uz potenciālo uzvarētāju, kura koeficients ir zems, ja tam ir zināma augsta vinnesta statistika. Bieži vien šis koeficients ir samazināts un līdz ar to nenorāda pārāk precīzu potenciālā uzvarētāja vinnesta varbūtību.

Pats galvenais ir atcerēties, ka tas, kas ir gan uzticams, gan labs totalizators padomi un ieteikumi no citiem par to, nebūs tik vērtīgi kā jūsu pašu pieredze.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.